Halı Yıkama Pursaklar

LEKE İLE MÜCADELE İÇİN PURSAKLAR HALI YIKAMA
Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis desteği, hızlı ve kaliteli yıkama, ücretsiz leke çözümlemeleri için Pursaklar Halı Yıkama haftanın her günü siz değerli Ankaralıları temizlik ile buluşturuyor.
Günlük kullanımda ev eşyalarımızda birçok leke oluşabilir. Örneğin yemek yaparken sıçrayan yağ, salça lekesi, evcil hayvanımız var ise tüyleri, yiyecek artıkları, çocuklarımız var ise boya bulaşması, akışkan yapılı yiyecek, içeceklerin sıçraması ile oluşan bulaşmalar ve benzeri lekelerde her biri için farklı işlemler uygulanmalıdır. Oluşan lekeye doğru zamanda ve doğru şekilde yapılan müdahale ile leke çeşidine göre oldukça kaliteli verim alınmaktadır.  Örneğin yağ lekesi oluştuğunda ilk olarak bölgeye tuz veya un dökülmelidir. Bir süre bekletilip un veya tuzun yağı çekmesi sağlanmalıdır. Bu aşamadan sonra unlu bölge bir elektrik süpürgesi yardımı ile süpürülmeli ve bulaşık deterjanı ile hafifçe ovalayarak müdahale edilmelidir. Alternatif bir uygulama olarak banyo sabunu ile de lekeli bölgeyi yıkayıp durulayabilirsiniz. Pursaklar Halı Yıkama olarak lekelere uyguladığımız özel işlemler tamamen ücretsizdir. Ancak halılarınızın doku, yapı ve rengine zarar vermeyecek şekilde uygulanmaktadır. Ruj, rimel, oje, far tarzı ürünlerde oluşabilen lekeleri ise tek tek ele alalım. İlk olarak ruj veya rimel lekesi bulaşmasında ıslak mendil üzerine bir miktar kolonya dökerek hafifçe silmeniz ise yarayacaktır.  Alternatif bir yöntem olarak sıvı sabun ile bir sünger yardımıyla hafifçe ovalayıp durulamada işe yarayabilir. Oje dökülmesinde ise pamuk ve aseton yardımı ile hafifçe ovalayarak işlem yapabilirsiniz. Kahve çay lekeleri için sirke kullanımı seyreltilmiş halde tavsiye edilmektedir. Halınız beyaz ise özellikle renksiz sirke kullanımı verim sağlayacaktır. Yaz mevsiminin gelişi ile ev boyamalar başladı. Haliyle lekelenmelerde oluşabilir. Bu lekeler ile mücadele için ise tiner oldukça işe yaramaktadır. Tiner hem lekeyi çözmekte hem halıya zarar vermeden işlem uygulamaktadır. Sakız lekesi ise üzerine hafifçe buz konulduğunda sakız donacaktır ve kolaylık ile yüzeyden ayrılacaktır.
Pursaklar Halı Yıkama olarak halı yıkama ile ilgili tüm soru ve sorunlarınıza çözüm için iletişim numaralarımızı ve whatsapp uygulamamızı kullanarak bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Pursaklar Halı Yıkama Facebook SayfasıPursaklar Halı Yıkama Twitter SayfasıPursaklar Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK